Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/005 | 4450 Tiszalök Ady Endre utca 35.

Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Magyar nyelv és irodalom szakos oktató

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum pályázatot hirdet magyar nyelv és irodalom szakos oktató munkakör betöltésére.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve

Iskola címe

4450 Tiszalök, Ady Endre utca 35.

Honlap https://telekitiszalok.hu
E-mail cím titkarsag@teleki-tlok.edu.hu

A meghirdetett állás

A munkaszerződés alapján létrejövő munkaviszony tartama:

Határozott idejű munkaviszony, 2025. július 31-ig; 3 hónap próbaidő kikötése mellett
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az oktató alapvető feladata a tanuló, illetve a képzésben részt vevő személy szakmai oktatása, illetve szakmai képzése, a képzési és kimeneti követelményekben és az iskola szakmai programjában meghatározott törzsanyag átadása, elsajátításának ellenőrzése, sajátos nevelési igényű tanuló, illetve képzésben részt vevő kiskorú személy esetén az egyéni fejlesztési tervben foglaltak figyelembevételével.

A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően az igazgató irányítása mellett magyar nyelv és irodalom, kommunikáció – magyar nyelv és irodalom tantárgyak oktatása és az ezzel összefüggő adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása.

A munkavállaló juttatásai:

A munkabér megállapítására, valamint az egyéb juttatásokra a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • egyetemi szintű vagy mesterfokozatú magyar nyelv és irodalom szakos tanári végzettség,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentumok
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 44/A. § (1)-(2) bekezdésében foglalt kizáró okok nem állnak fenn),
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó hozzájárul a teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához (harmadik személlyel közlés),
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

A munkakör betöltésének várható időpontja:

2024. augusztus 26.

A pályázat benyújtásának határideje:

2024. augusztus 16.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium címére történő megküldésével (4450 Tiszalök, Ady Endre utca 35.)  Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosítószámot: NSZFH/626/001582-6/2024. valamint a munkakör megnevezését: magyar nyelv és irodalom szakos oktató

Elektronikus úton Kiss László igazgató részére a titkarsag@teleki-tlok.edu.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje:

2024. augusztus 22.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve arra, hogy az eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

Az állás publikálási időpontja:

2024. július 22.

Az állás publikálási helye:

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum, valamint a Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium honlapjain és Facebookon.

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

4450 Tiszalök Ady Endre utca 35.

Telefon: +36701995636

E-mail: titkarsag@teleki-tlok.edu.hu

OM azonosító: 203045/005

2024Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium